Geen begroting, wel een goed gesprek en een koffer!
Rondom Prinsjesdag komen we graag langs om daarover van gedachten te wisselen. En we komen natuurlijk niet met lege handen. Naast een goed gesprek over grip, inzicht en sturing nemen we iets mee dat volgens ons uitstekend past bij Prinsjesdag en waarschijnlijk een mooie plek krijgt op kantoor: een replica van het echte Prinsjesdagkoffertje, met daarin een leuke gadget.
En als er ruimte is, kunnen we het dan uiteraard ook hebben over vragen als: “Hoe zorgen jullie voor de juiste inzichten om vandaag bij te sturen en morgen de juiste keuzes te maken?”, “Vertrouwen jullie erop dat de data betrouwbaar, beschikbaar en consistent is?”, “Welke KPI’s doen er echt toe en sturen jullie daar ook daadwerkelijk op?”, en “Hoe zorgen jullie ervoor dat dashboards en rapportages niet alleen informatie geven, maar ook leiden tot betere beslissingen?”
Grip op morgen begint vandaag
Data op zichzelf geeft nog geen grip. Het gaat erom dat je weet waarop je moet sturen, welke inzichten daarvoor nodig zijn en kunt vertrouwen op de informatie die je gebruikt. Dat begint daarom niet bij een dashboard, maar bij de organisatie en haar doelstellingen.
Geldt dat ook voor Lely?
We hebben veel ideeën over hoe organisaties meer grip kunnen krijgen op hun data en stuurinformatie en gaan daar graag eens met jullie over in gesprek.
Staat je ervoor open als we op Prinsjesdag kort langskomen?
Hopelijk tot dan!
Annemijn de Kleijn | Data- en visualisatieconsultant